ANKARA MASAJ SALONU HİZMETLER


BİZİ ARAYIN

0531 011 70 62

 

Huzurun Adresi

Biz Daha İyisini Yapana Kadar En İyi Hizmet Güvencesi


KLASİK MASAJ


Vücuda kısmen (lokal) veya tamamen uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Önemli olan masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasını sağlamaktır.

RELAX MASAJ


Bedeni rahatlatmak,dinlendirmek ve gevşetmek için ritmin yavaş tutulduğu,baskının az olduğu bir masaj çeşididir.Adale ağrıları,stres gibi unsurlar başta tutularak,tüm bedeni teknik hareketlerle aromatik yağlarında etkisiyle bedene ve ruha zindelik kazandıran masajdır.


SPORCU MASAJ


Sporcuların kaslarını rahatlatmak ve sakatlıkların önüne geçmek için yapılan bu masaj vücuttaki ödem ve şişkinlik gibi sorunların da ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Bu tip masajların genellikle spor yapan kişiler ve profesyonel sporcular için yaptırılması etkili sonuçlar doğuruyor.

SULTAN MASAJ


Dört el masajı ya da diğer adıyla Sultan Masajı, 2 adet Masör veya masöz tarafından uygulanan masaj türüdür. Süre olarak Klasik Masaj ile aynıdır Dört El Masajı. Aşırı yorgunken ya da uzun soluklu bir dinlenmeye ihtiyacınız olduğunda, bu masaj ile bedeninize ziyafet çekebilirsiniz.


HAREM MASAJ


Harem masajı vücutta rahatlama sağlamak ve stresi azaltmak öncelikli olmakla birlikte klasik masaj kuralları içinde yapılan gelişmiş bir masaj uygulamasıdır.Alanında uzman masaj terapist orta basınç el ısısı ile uygulanan temel vuruşları çeşitli birlikte bir losyon ya da bir yağ kullanılmaktadır.

DOKU MASAJI


Bu masaj temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masajdır. Baskı uygulanan kaslar üzerinde durularak vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır.

 

BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BETTY KEYF SPA & MASAJ